Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa
uutiskirje!
Tilaa
katalogi!
Uutuus mallimme. Kätevä "pikkusaha" jalustalla.
Pikavapautus sahattavan kappaleen kiinnitykselle. Terälle hydraulinen lasku. Kääntyvä terä. (Sahattava kappale on aina samassa paikassa. Säästää tilaa työpajassa.) Sahauskulma 45° (oikealle) -60° (vasemmalle). Automaatti pysäytys. Jalusta kuuluu mukaan samaan hintaan. Jalustassa pyörät, joten koneen siirtäminen on helppoa. Edullinen hinta! Laatu ehdotonta maailman huippua.


Nova 128S  - Metallivannesaha

 

550 W / 230 V / 1440 rpm
23 / 34 / 54 m/min

1640 x 13 mm
45° (oikealle) -60° (vasemmalle)

90° 125 mm, 45° 95mm, -60° 50 mm
90° 100x150 mm, 45° 95x76 mm,  -60° 50x56mm





860 x 430 x 1090 mm
81 kg


24,50 €/kpl
9 €/kpl
69 €

Etusivu  >   Metallivannesahat  >  Nova 128S - Vannesaha

Moottori
terän nopeus

Terän koko
Sahauskulma

Maksimi sahaus pyöreä
Maksimi sahaus kanttinen


Automaattisyöttö
Automaattipysäytys

Koko
Paino jalustan kanssa

Lisävarusteet
Bimetalliterä Z6/10,  Z10/14 Z20/24
Puuterä Z3

Alfa Tribo leikkuuneste 5 l

Huippulaatuiset bimetalliterät USA:sta. Kovaan ammattikäyttöön valmistetut kestävät ja huippulaadukkaat terät.
Tekniset tiedot                                   Nova 128S metallivannesaha
Katso tästä rullajalustat
-Kääntyvä terä
-Hyrdaulinen terän lasku
-Automaattinen pysäytys
-Pikairrotus 
-Jalusta


Alfa Tribo - Leikkuuneste


5l / 69,00 €
3 kpl (3 x 5l) / 189,00 €

Katso lisätiedot -->
Tarjoushinta 695 € sis. ALV