Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
 


Kätevä koko! Voit kuljettaa työmaalle henkilöautossa. Helposti liikuteltava malli keikkakäyttöön tai  rajoitettuihin autotalli - tmv vastaaviin tiloihin. Tämä on kotinikkarin tai keikkamiehen unelmakone! Tilaa omasi nyt! CE-hyväksytty malli.
Nova 330 on itse vetävä malli.  Toimintavarma ja luotettava. Nopea ja helppo käyttää. Max. höyläys korkeus 152 mm. Maksimi  leveys on 330 mm.

Paino on vain 32 kg.
Erittäin korkealaatuinen
tasohöylä, joka on käytännössä osoittatunut
erittäin vahvaksi koneeksi.

Nova 330 - Tasohöylä

Tarjoushinta 339 € sis. ALV
 
Tekniset tiedot                            Nova 330 Tasohöylä
Moottori                                          1,5 kW / 230 V / 6500 rpm
Höyläysleveys                                330 mm
Max.höyläys korkeus                     152 mm
Max. höyläys                                  0,8 mm
Puruimurin liitäntä                          50 mm
Terien määrä                                  2 (HSS-terästä)
Pöydän mitat                                  235 x 330 mm
Ulkomitat                                        620 x 400 x 460 mm
Paino                                              32 kg

Kääntöterät
tuplaa käyttöiän!
Katso lisäkuvat
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna