Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
Ammattilaismalli kovaan käyttöön. Järein mallimme.Höyläysleveys: 508 mm (20”), höylättävän puun maksimi vahvuus on 204 mm. Tehokas 3,67 kW:n moottori, joka pyörii 5000 rpm. 4 terää kutterissa. 80 mm kutteri. Pöydän leveys: 1415 x 540 mm.  Höyläkoneen paino: 350kg. 
Erittäin tarkka säätö. Värinätön käynti.Tukeva rakenne. Kaksi nopeutta: 4,96 m/min. &6,33 m/min. 

Tässä työpajaan huippulaatuinen tasohöylä. Kokoluokkansahinnaltaan edullisin malli suoratuontimme ansiosta vertaa mihin tahansa saman kokoluokan malleihin markkinoilla!
          

Nova MB-105  - 20'' Tasohöylä


Tarjoushinta 2490 € sis. ALV
 
 
MB-105 tasohöylä
3,67 kW / 380 V
508 mm / 20"
204 mm
6 mm (< 210mm leveydellä)
3mm (210-508mm leveydellä)

4,96 ja 6,33 m/min
80 mm
5000 rpm
4
100 mm

1415 x 540 mm
350 kg

Tekniset tiedot
Moottori
Höyläyslevey
Maksimi korkeus
Maksimi höyläys


Itse vetävä - Kaksi nopeutta
Kutterin halkaisija
Kutterin nopeus
Terien määrä
Puruimuri liitäntä

Pöydän mitat
Paino
Katso lisäkuvat