Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova RBM30HV - Sähköinen raudantaivutuskone

 
Etusivu  >   Putken- ja metallintaivuttimet  >  Nova RBM30

Moottori
Kapasiteetti teräsputkelle
Kapasiteetti neliskanttiselle
Kapasiteetti pyöreälle
Kapasiteetti latalle

Paino
Mitat


750 W / 380 V
30 x 1 mm
30 x 30 x 1 mm
16 mm
30 x 10 mm

224 kg
120 x 75 x 121 cm

Tekniset tiedot                            Nova RBM30HV                         
2 490 € sis. ALV
 
 
Tässä eräs markkinoiden parhaita ja eniten myytyjä muotorautataivutuskoneita. Käytössä yli 100 maassa. Erittäin laadukas ja vahva rakenne. Tehty kestämään kovaa ammattikäyttöä. Koneessa on erittäin hyvä hinta / laatusuhde.
Tällä koneella metallin taivutus on äärimmäisen helppoa ja nopeaa.

Taivutukset vaaka sekä pystyasennossa.





Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin
Katso lisäkuvat
Katso lisäkuvat