Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
 
Kun tarvitset tehokasta purunpoistoa useammalle koneelle, tarjoamme Nova FM 300S-5 mallia. Huipputehokas 3750 W:n  / 380 V:n kolmivaihemoottori takaa huippuimun kaikissa olosuhteissa. Sisäänmeno on 150 mm ja 3 kpl 100 mm:n liitäntöjä.
(82 m kuutiometriä minuutissa) .


Markkinoiden laadukkain imuri
tässä kokoluokassa. Samaa korkeaa
laatua kuin piemempi malli FM-300.
Imurin siivet parhainta laatua olevaa
terästä, joka kestää vuosien käytön

Nova FM-300 S5  - Puruimuri

 
695 € sis. ALV
Tekniset tiedot                          
Moottori                                         
Imuteho                                         
Imurin siipien halkaisija                 
Sisäänotto                                     
Pussin mitat                                 
Kiinnitysrenkaan koko               
Korkeus                                       
Pohjan mitat                                 
Paino                                             

Lisävarusteet
Puruimuriletku 10m (100 mm)     
Puruimuriletku 5m (100 mm)     
Y-haaroitus                                    
Supistinliitosputki 100 - 50 mm     
Muovinen purupussi
Letkuklemmari 100mm  
                
Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin
Etusivu  >   Puruimurit  >   Nova FM-300 S5
Nova FM-300 S5 puruimuri
3,75 kW / 380 V
83 m3 / min
305 mm
3 x 100 mm
780 x 1270 mm
500 mm
2,2 m
1150 x 540 mm
85 kg


175 €
95 € 
23 €
19 €
4,50 €
2,50 €


Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat