Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
 
Kuiva-/märkä teollisuusimuri kovaan käyttöön. Kolme (3) 1000 W:n moottoria, takaavat siistin lopputuloksen. Mukana tulee 4 suulaketta.

Voit valita käyttötehon 1kW, 2kW tai 3kW
Säiliön koko 80 l. Koneen paino: 25 kg. Helposti liikuteltava. Pyörillä. Koko: 50 x 50 x 100 cm.

CE-tyypitetty. Erittäin edullinen hinta 3000 W:n isoteho imurista. Suosittu imurimalli.

Nova 3000W - Teollisuusimuri

 
475 € sis. ALV
Etusivu  >   Puruimurit  >   Nova 3000W teollisuusimuri
Tekniset tiedot                             
Moottori
Säiliön tilavuus
Imuteho

Koko
Paino
                 
Mukana tulee

Suulake (kuiva)
Suulake (märkä)
Harjasuulake
Rakosuulake
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Nova 3000W teollisuusimuri
3 x 1000W / 230V
80 l
0,19 bar

50 x 50 x 100 cm
25 kg