BALTIKUMI ESINDUS (EESTI, LÄTI, LEEDU)

Eesti esindus/pood: Laki 6, Tallinn 10621, Harju maakond (vaata asukohta)

Avatud tööpäevadel kell 08:00 - 17.00.

thumbnail_TEK_8284.jpg

Andrek Obet 1_2.png4.png

Baltikumi müük/tehniline tugi

Telefon: +372 5306 6299
andrek.obet@koneita.com


Ingmar Rõustik 1_2.png4.png3_2.png

Baltikumi juht/arendus

Telefon: +372 5306 6059
ingmar.roustik@koneita.com

Sami Kulju 3_2.png4.png

Soome müük/e-poe haldus

Telefon: +358 50 3266063
sami.kulju@koneita.com

Mikael Hudd 3_2.png2_2.png4.png

Rootsi müük/Tehniline tugi 

Telefon: +358 40 833 10 85
mikael.hudd@koneita.com

Santeri Jalkanen 3_2.png4.png

Soome müük/kulutarvikud

Telefon: +358 20 7659825
santeri.jalkanen@koneita.com

Janne Rantonen 3_2.png4.png

Soome müük/kulutarvikud

Telefon: +358 207659824
janne.rantonen@koneita.com

TEK_8251.jpg

Janne Lillvis 3_2.png4.png

Tehnikajuht

Telefon: +358 50 4052031
janne.lillvis@koneita.com

Jyrki Nieminen 3_2.png4.png2_2.png

Raadioseadmete müük/tehniline tugi

Telefon: +358 40 8273811
jyrki.nieminen@koneita.com

Jukka Valkama 3_2.png

Seadmete hooldus/varuosad

Telefon: +358 40 7720759
jukka.valkama@koneita.com

Tero%20copy.jpg

Tero Lahti 3_2.png

Ladu/logistika

tero.lahti@koneita.com

Tuomas Tukeva 3_2.png4.png

Tegevjuht/CEO

Telefon: +358 40 4555302
tuomas.tukeva@koneita.com

thumbnail_TEK_8284.jpg

Mika Mettalo 3_2.png4.png

Arendusjuht

Telefon +358 40 1698937
mika.mettalo@koneita.com