Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa
uutiskirje!
Tilaa
katalogi!
 
Microsuodatin, suodatuskyky 1 µm. Sopii mm NOVA FM-300, NOVA 2200 ja NOVA FM300 S5- malleihin korvaamaan pussisuodatin. Integroidut puhdistusharjat suodattimen sisällä. Tiivis kumirengas estää tehokkaasti väli- ilman saannin. Halkaisija 500mm, korkeus 1220mm.


Meillä mukana toimitetaan aina yksi purupussi, tiivistenauha sekä kiristysrengas!
Kaksi kokoa 63cm ja 122 cm

Nova Microsuodattimet

 
Etusivu  >   Puruimurit  >   Nova Microsuodattimet
Microsuodatin 63 cm korkea
159 € sis. ALV


Microsuodatin 122 cm korkea
259 € sis. ALV
Tekniset tiedot  
Halkaisija
Korkeus
Suodatus
Paino
63 cm
500 mm
63 cm
1 µm
10 kg
122 cm
500 mm
122 cm
1 µm
14 kg