Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com

Nova 1 x 1250 Kanttikone

Nova 1x1250 kanttikone
1250  mm
1 mm
0 - 135°

162 x 69 x 45 cm
115 kg

Tekniset tiedot
Työleveys
Suurin vahvuus
Taivutuskulma

Paketin mitat
Paino

Etusivu  >   Kanttikoneet ja mankelit >   Nova 1 x 1250 Kanttikone
Tässä erittäin suosittu kanttauskone. Erittäin vahva rakenne, joka antaa vuosiksi ammattikäyttöön virheentöntä palvelua. Edullinen hankintahinta. Jalusta vakiovarusteena mukana. 1250 mm:n leveys. Huippujälkeä edullisella investoinnilla. Soveltuu myös mukana kuljetettavaksi keikkakäyttöön. Ammattilaisen ja harrastajien suosima malli ympäri maailman. Tilaa omasi! Luotettavavaa Nova laatua kuten kaikki tämän valmistajan valmistamat tuotteet.

kanttikone 1x1250
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat

1145 €
Tarjoushinta 899 € sis. ALV