Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com

Nova PL120A


Plasmaleikkuri

380 V / virta-alue 20 - 120 A
Leikkausvahvuus 30 mm
Kuormitettavuus 60% = 120 A
Paino 36 kg  .... (lisätietoja)

1 890 €

Nova PL50


Plasmaleikkuri

230 V / Virta-alue 20 - 50 A
Leikkausvahvuus 15 mm
Kuormitettavuus 60 % = 50 A
Paino 8 kg ....  (lisätietoja)
495 €
 

Nova 250 Pulssi AC/DC


TIG-hitsauskone

380 V / Virta-alue 20 - 250 A
Kuormitettavuus 60% = 250 - 191 A,
100% = 193,6 A
Alumiinin puhdistusvaikutus 20 - 80 %
Paino 45 kg  ....  (lisätietoja)

1 295 €

Nova GT6


Automaatti hitsauskypärä

Automaattinen tummennus (viive 0,00004 sec)
Säädettävä palautus tummasta kirkkaaksi
Kestävää materiaali polycarbonaatti
Paino 430 g ..... (lisätietoja)
109 €
Hitsauslaitteita ja palsmaleikkureita ammatti - ja harrastekäyttöön.
Tutustu meidän valikoimaan
Hitsauslaitteet

Hitsauslaitteet & Plasmaleikkurit

Etusivu  >   Hitsauslaitteet & Plasmaleikkurit
Nyt kaikki Nova plasmaleikkurit ja hitsauslaitteet 2 vuoden takuulla

Nova DC-140


DC-Invertteri

230 V / Virta-alue 20 - 140 A
Kuormitettavuus 50%
Paino 3,7 kg  ....  (lisätietoja)

199 €
WMC24
Hitsikärry

Mitat 820x400x490mm
Paino 14,5 kg .... (lisätietoja)

49 €
 

Nova PL70


Plasmaleikkuri

380 V / Virta-alue 20 - 70 A
Leikkausvahvuus 20 mm
Kuormitettavuus 60 % = 70 A
Paino 25 kg ....  (lisätietoja)
995 €