EESTI ESINDUS:

Ingmar Rõustik


+372 5306 6059
ingmar.roustik@koneita.com

Kontor ja esitlusruum Eestis: Helgi tee 2, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa.

Oleme avatud tööpäevadel ajavahemikul kella 08.00- 16.00.





SOOME ESINDUS JA PEALADU:

  Petri Lätti- Ladu
  +358 6 4333888
  +358 6 4331049
  varasto@koneita.com

  Janne Lillvis- Müük/ Tehniline tugi
  +358 50 4052031
  janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju- Müük/ E-pood
  +358 50 3266063
  sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama- Müük/ Varuosad
  +358 40 7720759
  jukka.valkama@koneita.com


  Santeri Jalkanen- Müük/ Tööriistad ja kulutarvikud
  +358 20 7659825
  santeri.jalkanen@koneita.com

  Janne Rantonen- Müük, tehniline tugi / Tööriistad ja kulutarvikud
  +358 20 7659824
  janne.rantonen@koneita.com


  Tuomas Tukeva- Tegevjuht
  +358 40 4555302
  tuomas.tukeva@koneita.com

  Jyrki Nieminen- Raadioseadmete müük
  +358 40 8273811
  jyrki.nieminen@koneita.com

ROOTSI:

   Mikael Hudd
  +358 50 337 3586
  mikael.hudd@koneita.com