BALTIKUMI ESINDUS (Eesti, Läti, Leedu):

Ingmar Rõustik

    

Baltikumi müük- ja turundus

Telefon: +372 5306 6059 
E-mail: ingmar.roustik@koneita.com

Eesti esindus: Laki 6, Tallinn 10621, Harju maakond (vaata asukohta)

Avatud tööpäevadel kell 08.00- 16.00.


SOOME ESINDUS JA PEALADU:

Soome esindus: Rullatie 6, 60510 Seinäjoki (vaata asukohta)

Avatud tööpäevadel kell 08.00- 17.00.

Petri Lätti- Ladu  
+358 6 4333888
+358 6 4331049
varasto@koneita.com



Janne Lillvis- Ostujuht/ Tehniline tugi 
 
+358 50 4052031
janne.lillvis@koneita.com



Sami Kulju- Müük/ E-pood 
 
+358 50 3266063
 sami.kulju@koneita.com

Jukka Valkama- Müük/ Varuosad  
+358 40 7720759
jukka.valkama@koneita.com

Santeri Jalkanen- Müük/ Tööriistad ja kulutarvikud  
+358 20 7659825
santeri.jalkanen@koneita.com

Janne Rantonen- Müük, tehniline tugi / Tööriistad ja kulutarvikud  
+358 20 7659824
janne.rantonen@koneita.com

Tuomas Tukeva- Tegevjuht  
+358 40 4555302
tuomas.tukeva@koneita.com

Jyrki Nieminen- Raadioseadmete müük  
+358 40 8273811
jyrki.nieminen@koneita.com

ROOTSI:

Mikael Hudd- Müük, tehniline tugi  
+358 50 337 3586
mikael.hudd@koneita.com