Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä

Nova TS-250 - Sirkkeli

TS-250 Sirkkeli
1,8 kW / 230 V / 4500 rpm
90° 80mm / 45° 56 mm
254 x 30 x 2,6 x1,8 mm
0-45°
580 x 640 mm
145 x 640 mm
90 x 72 (104) x 90 (50) mm
38 kg
Tekniset tiedot
Moottori
Sahauskapasiteetti
Terän koko
Terän kallistus
Pöydän koko
Jatkopöytä
Koko
Paino
Etusivu  >  Sirkkelit  >   Nova TS-250 - Sirkkeli
Erittäin suosittu pöytäsirkkeli, joka on hinnaltaan edullinen, mutta tarjoaa erittäin monipuoliset toiminnot. Soveltuu mainiostimyös mukana työmaalle kuljetettavaksi. Integroitu puruimuri.
Kallistuva terä 45 astetta. Kuljetuspyörät ja kahva helpottaa liikuttelua.
Tarjoushinta 599 € sis. ALV
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat