Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
 
Laadukas pikkuimuri harrastekäyttöön ja erilaisiin projekteihin niin puhaltimeksi kuin imuriksikin. Mahtuu pieneen tilaan esim pöydän alle. Kevyt ja vaivaton liikutella. Suositellaan ei-lastuaville koneille.

  

Nova FM-200 - Puruimuri

Tekniset tiedot                            Nova FM-200 puruimuri
Moottori                                          750 W / 230 V / 2950 rpm
Imuteho                                          14.15 m3 / min
Imurin siipien halkaisija                  230 mm
Sisäänotto                                     1 x 100 mm
Pussin mitat                                  370x640mm / 57 l
Pohjan mitat                                  420 x 380 mm
Paino                                             22 kg
                                           

Lisävarusteet
Puruimuriletku 10m (100 mm)      175 €
Puruimuriletku 5m (100 mm)        95 €
Y-haaroitus                                    23 €
Supistinliitosputki 100 - 50 mm     19 €
Letkuklemmari 100mm                 2,50 €
Etusivu  >   Puruimurit  >   Nova FM-200
179 € sis. ALV