Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com

Nova HP-30S - Hydraulipuristin

 
Etusivu  >  Hydrauliset puristimet >  Nova HP-30S - Hydraulipuristin

Puristusteho
Männän liike
Männän halkaisija
Männän nopeus
Työtilan leveys
Työstö korkeus
Paino
Koko


30 t
200 mm
56 mm
0,5mm/isku / 3mm/isku
500 mm
900 mm
220 kg
560 x 930 x 1730 mm

Tekniset tiedot                            Hydraulinen puristin HP-30S                     
 
 
799 € sis. ALV
Huippulaadukas puristin kovaan käyttöön. Teho: 30 t Korkean luokan puristin kovaan ammattikäyttöön. Metallimiehen välttämätön ja väsymätön työkaveri Luja ja vahva rakenne. Kaksi nopeutta 0,5mm / isku ja 3mm / isku. Laadukas hyrdauliikka. Selkeä, iso painemittari.
Katso lisäkuvat
 
Klikkaamalla kuvaa,
näet sen suurennettuna