Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
 
Nova BY-9025 on korkealaatuinen oiko/tasohöylä pieniin tiloihin.
Ei tarvitse erillistä jalustaa. Voit asettaa pöydälle tai muuhun vastaavaan paikkaan. Myös helppo siirtää käytön jälkeen sivuun.

Edullinen ratkaisu saada kaksi nikkarin tärkeää konetta työhuoneeseen huippuedulliseen hintaan. Laadukas kone, jonka valmistaa meille tehdas, joka on yksi johtavia puutyökonevalmistajia maailmassa.

Nova BY-9025 - Oiko-tasohöylä

345 € sis. ALV
 
Tekniset tiedot
Moottori
Pyörimisnopeus

Terien määrä
Maks. höyläysleveys
Tasohöylän korkeus
Maks. höyläys syvyys
Puruimurin liitäntä
Syöttönopeus

Oikohöylänpöydän koko
Ohjain
Paino
BY-9025 oiko-tasohöylä
1500 W / 230 V
9000 rpm

2
254 mm
5-200 mm
0-3mm oikohöylä, 0-2mm tasohöylä
100 mm
6 m/min

946 x 263mm
530 x 106mm
34 kg
Etusivu  >   Oiko-tasohöylät  >   Nova BY-9025
Syöttötyökalu Nova TY-1

Syöttötyökalun avulla höylääminen  on helppoa ja turvallista.
Pohjassa pehmeä muovinen tartuntapinta.
9,50 €
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat