Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
 

Virtalähde
Mitat
Paino
Max. Ilmaisu etäisyys


9 V:n paristo
165 x 70 x 35 mm
220 g
8 cm
Tekniset tiedot                            Nova 3015                      
 
 

Nova 3015 Jännitteenilmaisin / Metallinilmaisin

Etusivu  > Metallinilmaisimet >  Nova 3018 Jännitteenilmaisin / Metallinilmaisin
Tässä huippuedullinen metallinilmaisin varustettuna
sähköjohtojen ilmaisimella. (AC-jännitteen ilmaisin )
Paikallistaa myös naulat tmv vastaavat, jota varten
laitteessa on oma toimintamode.
Ilmaiseejännitteelliset sähköjohdotmax. 8 cm saakka ja rautapitoisetvahvisteet, putket jnemin. 8 mm 6 cm:n syvyyteen saakka.Ilmaisee kohteen LEDilläja äänisignaalilla. Vältä kalliit ja vaarallisetkin virheet, kun työskentelet raketeissa, joista et ole varma. Älä poraa sähköjohtoihin tai
metalliranketeisiin. Varmista kohde ennen työskentelyä GC-3015 avulla.
Jokaisen nikkarin välttämätön työkalu.



Jännitteenilmaisin ja metallinilmaisin nyt samassa laitteessa. Suoratuontimme ansiosta todella edulliseen hintaamme: 49 € sis. ALV:n.
Takuu 2 vuotta.

49 €
-69% alennus - poistuva malli
15 € sis. ALV