Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Kovaan käyttöön valmistettu DeLuxe luokan ammattijyrsinkone huippu ominaisuuksilla. Tehtaan suoratuontimme ansiosta kilpailukykyinen hinta. Erittäin monipuolinen jyrsinkone konepajoille ja metallin työstöä tekeville ammattilaisille. Erittäin korkea laatu, tukeva rakenne, paino 1650 kg. Valmistettu vaativalle käyttäjälle. Tässä mallissa X, Y, Z syöttö. Iso ristisyöttöpöytä: 1270 x 280 mm. Vaaka ja pystyjyrsintä. Koneet on varustettu selkeällä Sino kolmiakseli diginäytöllä.

Mukana tulee:

diginäyttö, työvalo

jäähdytysjärjestelmä

Vaakakara  ISO40/32mm

Koneruuvipuristin. Leuat 160x45mm

sovitinholkkisetti ER32 2-20 mm

Nova 110CW  - Jyrsinkone

Etusivu  >   Jyrsinkoneet >   110CW Jyrsinkone

Moottorit
Syöttömoottori

Nopeusalue:
Pystyjyrsintä / Vaakajyrsintä

Karan kartio
Etäisyys karasta pöytään
Jyrsinpään kallistus
T-urat

Jyrsintäkapasiteetti:
Pystyjyrsintä
Vaakajyrsinnässä


Työpöydän koko
Pöydän liike
Mitat
Paino

      


Tekniset tiedot                                           110CW metallijyrsinkone
Tarjoushinta 12 990  € sis. ALV
Katso lisäkuvat

2200W  / 380 V
1100, 750W / 380 V


11 nopeutta   40 - 1600  rpm

ISO40
150 - 500 mm
+360°
14 mm


25 mm
125 mm


1270 x 260 mm
730 x 240 x 343 mm
1400 x 1630 x 1810 mm
1650 kg



 
Klikkaamalla kuvaa, näet sen suurennettuna
Katso lisäkuvat