Etsi tuotteita

 
 


  06 - 4333888
  06 - 4331049
 
varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  050 - 4052031
 
janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  050 - 3266063
 
sami.kulju@koneita.com

  Jukka Valkama
  040 - 7720759
  jukka.valkama@koneita.com

  Toimitusjohtaja:
  Tuomas Tukeva
  040 - 4555302
 
tuomas.tukeva@koneita.com

  Huolto (työstökoneet)
  huolto@koneita.com
  040 - 0476692


  Radiolaitemyynti:
 
  Jyrki Nieminen
  040 - 8273811
 
jyrki.nieminen@koneita.com
Tilaa uutiskirje!
Tilaa katalogi tästä
Vaativaan ammattikäyttöön valmistettu huippuluokan alajyrsin. Varustettu laadukkaalla liukupöydällä, ohjaimilla sekä kallistuvalla karalla. Neljä eri nopeutta. Suunnanvaihto karalle. Vaihtamalla karaan hiomarummun, 5110 toimii myös hiomakoneena.

CE-mukaisilla sähkö - ja turvavarusteilla. Säädöt tarkoilla käsipyörä säädöillä.

Tarjoamme sinulle markkinoiden laadukkaimman ja monipuolisimman koneen suoratuontihintaamme.
Tarjous 2 390 € sis. ALV
Tekniset tiedot                          
Moottori                                        
Nopeusalueet                              
Karan koko                                  
Karan korkeus                             
Karan kallistus                             
Pöydän koko                                
Liukupöydän koko                        
Liukupöydän liike                         
Koneen korkeus                          
Paino                                           

Tekniset tiedot
Varustettuna huippulaatuisella liukupöydällä

Lisävarusteet
Siirtokärryt                                     
Hiontaputket P80                           
13 terän setti ja terän kiinnitysosa 
13 terän setti vastaterillä
38 terän setti vastaterillä

Syöttölaite   

Huom. 3-vaihepistoke ei sisälly pakettiin                  
                            
Etusivu  >   Alajyrsimet  >   Nova 5110 alajyrsin
5110 toimii myös hiomakoneena
www.koneita.com
Nova PF32 syöttölaite
lisätiedot
Katso lisäkuvat
Nova 5110 Alajyrsin
2,8 kW / 380 V  suunnanvaihto
1800, 3000, 6000 ja 9000 rpm
30 mm
100 mm
-5 - 30°
640 x 710 mm
480 x 500 mm
1000 mm
910 mm
198 kg






79 €
6,50 €
195 €
195 €
495 €

645 €



Nova 5110 - Teollisuusalajyrsin

Nova 5110 Alajyrsin
Syöttölaite on lisävaruste